29 X 2016 Warsztaty rozwojowe „Recepta na zdrowie” w NessFit


29 października br. w Akademii Ruchu NessFit rozpoczynamy cykl warsztatów rozwojowych „Recepta na zdrowie”.

Czy istnieje coś takiego jak recepta na zdrowie? Uniwersalna, taka sama dla każdego – na pewno nie. Wierzę jednak, że istnieje indywidualna recepta, którą można napisać samemu sobie. Każdy z nas jest ekspertem od samego siebie i najlepiej wie, co dla niego dobre. Inna sprawa, że nie zawsze chce nam się nad tym zastanawiać, a jeśli już się chce, to nie zawsze mamy gotowość do tego, żeby to zastanawianie się pociągnęło za sobą coś, co przynosi efekt – czyli rzeczywiste działanie.

„Recepta na zdrowie” to program rozwojowy utrzymany w duchu coachingu zdrowia, co oznacza, że łączy w sobie pogłębioną refleksję z realnym działaniem. Podczas cyklu warsztatów poświęconych różnym obszarom zdrowotnym pojawi się okazja do tego, żeby przyjrzeć się, jak funkcjonuję w danej sferze, co z tego dla mnie wynika, w jaki sposób chcę funkcjonować i jak ten cel osiągnąć. Każde spotkanie będzie również szansą na podjęcie natychmiastowych działań, które będą pierwszym krokiem do osiągnięcia wyznaczonego przez siebie celu.

Jeśli szukasz gotowych odpowiedzi, łatwych i podanych na tacy rozwiązań – tego w programie nie znajdziesz.

Jeśli chcesz zagłębić się w siebie i zobaczyć, co dla ciebie znaczy być zdrowym, w jaki sposób współpracujesz ze swoim zdrowiem, na jakie próby je wystawiasz i w jaki sposób powracasz do zdrowia – to jest program dla Ciebie!

Warsztat 1: Metafora zdrowia, czyli jak widzę swoje zdrowie i co z tego dla mnie wynika.

Data: 29 października 2016

Czas: 12:00-14:0

Miejsce: Akademia Ruchu NessFit, ul.Wiśniowa 19A, Zielona Góra

Cena: 40 zł / osoba (z karnetem NessFit)

50 zł / osoba

Zapisy: Akademia Ruchu NessFit lub tel. 695191859

Serdecznie zapraszamy!