25 XI 2016 Warsztaty rozwojowe „Recepta na zdrowie” w Eko Bombie


25 listopada br. w żarskiej Eko Bombie odbędzie się drugi warsztat z cyklu „Recepta na zdrowie”.

Czy istnieje coś takiego jak recepta na zdrowie? Uniwersalna, taka sama dla każdego – na pewno nie. Wierzę jednak, że istnieje indywidualna recepta, którą można napisać samemu sobie. Każdy z nas jest ekspertem od samego siebie i najlepiej wie, co dla niego dobre. Inna sprawa, że nie zawsze chce nam się nad tym zastanawiać, a jeśli już się chce, to nie zawsze mamy gotowość do tego, żeby to zastanawianie się pociągnęło za sobą coś, co przynosi efekt – czyli rzeczywiste działanie.

„Recepta na zdrowie” to program rozwojowy utrzymany w duchu coachingu zdrowia, co oznacza, że łączy w sobie pogłębioną refleksję z realnym działaniem. Podczas cyklu warsztatów poświęconych różnym obszarom zdrowotnym pojawi się okazja do tego, żeby przyjrzeć się, jak funkcjonuję w danej sferze, co z tego dla mnie wynika, w jaki sposób chcę funkcjonować i jak ten cel osiągnąć. Każde spotkanie będzie również szansą na podjęcie natychmiastowych działań, które będą pierwszym krokiem do osiągnięcia wyznaczonego przez siebie celu.

Jeśli szukasz gotowych odpowiedzi, łatwych i podanych na tacy rozwiązań – tego w programie nie znajdziesz.

Jeśli chcesz zagłębić się w siebie i zobaczyć, co dla ciebie znaczy być zdrowym, w jaki sposób współpracujesz ze swoim zdrowiem, na jakie próby je wystawiasz i w jaki sposób powracasz do zdrowia – to jest program dla Ciebie!

Warsztat 2: Zdrowie fizyczne, czyli jak dbać o to, na co mam wpływ, i jak radzić sobie z tym, na co nie mam wpływu.
Pod lupę weźmiemy między innymi otoczenie, sen i oddychanie.

Data: 25 listopada 2016

Czas: 18:30-20:30

Miejsce: Eko Bomba!, ul. Cicha, Żary

Cena: 35 zł / osoba

Zapisy: tel. 695191859

Serdecznie zapraszamy!