29 III 2019 Pielęgnowanie i rozwój seksualności – warsztaty rozwojowe dla kobiet


Pielęgnowanie i rozwój seksualności – temat naszego kolejnego spotkania w ramach projektu „W drodze do siebie – warsztaty dla kobiet”.

W obecnym świecie realizacja pewnego modelu życia (dobra praca, pieniądze, partner, wakacje) świadczy o tym, czy nam się udało – czy osiągnęłyśmy „sukces”. Do tego zestawu często dorzuca się „udany seks”, który oczywiście ma być gorący, fantazyjny, orgastyczny…

A może warto, żebyśmy same zadecydowały, jakiego życia seksualnego chcemy? Czym dla każdej z nas jest dobry seks (bo przecież wcale nie musi oznaczać tego samego)? Czego nam brakuje, do czego tęsknimy, a czego mamy dosyć.

Dla niektórych dobry wieczorny seks zaczyna się od porannego uśmiechu męża i słów: „Dzień dobry, kochanie”. Dla innych – od uśmiechu do samej siebie w lustrze. Dla jeszcze innych od otwartej wymiany zdań w kobiecym gronie 😉

Zapraszam do rozmowy o własnej seksualności, o jej pielęgnowaniu, być może o jej ożywianiu. I o tym, jak we własnym tempie rozwijać życie seksualne – niezależnie od tego czy jesteś w związku, czy nie.

Atmosfera bezwstydu gwarantowana 😊 Do zobaczenia.

Adriana Sokołowska-Ostapko, coach zdrowia, psychoterapeutka.”

Wpisowe – 10 zł.
Rejestracja na warsztaty jest obowiązkowa:
https://lyadafund.eu/warsztaty-dla-kobiet/

Projekt „W drodze do siebie – warsztaty dla kobiet” – jest cykl wydarzeń dla kobiet, skierowany na rozwój kobiecości i odnalezienia własnej równowagi pomiędzy ciałem a duchem.

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta Zielona Góra.