20 IX 2019 Wprowadzenie do równowagi życiowej – warsztaty rozwojowe


Wprowadzenie do równowagi życiowej – warsztaty z elementami coachingu 20 września i 18 października.

Obowiązki zawodowe, potrzeba bycia z rodziną, chęć pielęgnacji związku, realizowanie pasji, życie towarzyskie, zadbanie o siebie – współczesny świat nakłada na nas coraz więcej wymagań, ale i my sami mamy coraz więcej oczekiwań wobec siebie i swojego życia. Gdy w pewnym momencie trudno temu wszystkiemu podołać, zaczynamy czuć się przytłoczone i zniechęcone. Zdarza się, że słyszymy wtedy, iż brakuje nam równowagi życiowej.

Równowaga życiowa wydaje się z jednej strony naszym naturalnym stanem, z drugiej zaś coraz trudniej osiągalnym. Czy oznacza to, że my, ludzie, w jakiś sposób odeszliśmy od swojej natury? Jeśli tak, to jak do niej powrócić? I czym w ogóle jest „moja natura”?

Jeśli kwestia wprowadzania równowagi życiowej jest dla ciebie tematem „na czasie”, zapraszam na cykl dwugodzinnych warsztatów, podczas których będziesz miała okazję:

– przyjrzeć się, co obecnie cię zajmuje;
– określić, co przynosi poczucie równowagi, a co ciebie z niej wytrąca;
– zrewidować priorytety;
– podważyć myślenie o sobie i świecie wokoło;
– rozpocząć pracę nad powrotem do równowagi.

Warsztat stanowią zamkniętą całość i pracę, którą podejmiesz na pierwszym spotkaniu, będziesz miała okazję kontynuować na drugim. Zapraszam wszystkie kobiety gotowe zdystansować się na chwilę do siebie i swojego życia, po to by w atmosferze akceptacji, refleksji i humoru popracować nad jego jakością.

Zajęcia prowadzi Adriana Sokołowska-Ostapko

Warsztaty odbywają się w ramach projektu Wyluzuj! Znajdź swoją pasję! dofinansowanego ze środków urzędu miasta Zielona Góra.

Konieczna jest rejestracja. Uwaga! Rejestracja obowiązuje na dwa spotkania. Wpisowe wpłacane są jednorazowo – 20 zł za całość.