2 VI 2017 Warsztaty rozwojowe „Recepta na zdrowie” w NessFit


2 czerwca br. w Akademii Ruchu NessFit odbędzie się ostatni warsztat z cyklu „Recepta na zdrowie”.

Czy istnieje coś takiego jak recepta na zdrowie? Uniwersalna, taka sama dla każdego – na pewno nie. Wierzę jednak, że istnieje indywidualna recepta, którą można napisać samemu sobie. Każdy z nas jest ekspertem od samego siebie i najlepiej wie, co dla niego dobre. Inna sprawa, że nie zawsze chce nam się nad tym zastanawiać, a jeśli już się chce, to nie zawsze mamy gotowość do tego, żeby to zastanawianie się pociągnęło za sobą coś, co przynosi efekt – czyli rzeczywiste działanie.

„Recepta na zdrowie” to program rozwojowy utrzymany w duchu coachingu zdrowia, co oznacza, że łączy w sobie pogłębioną refleksję z realnym działaniem. Podczas cyklu warsztatów poświęconych różnym obszarom zdrowotnym pojawi się okazja do tego, żeby przyjrzeć się, jak funkcjonuję w danej sferze, co z tego dla mnie wynika, w jaki sposób chcę funkcjonować i jak ten cel osiągnąć. Każde spotkanie będzie również szansą na podjęcie natychmiastowych działań, które będą pierwszym krokiem do osiągnięcia wyznaczonego przez siebie celu.

Jeśli szukasz gotowych odpowiedzi, łatwych i podanych na tacy rozwiązań – tego w programie nie znajdziesz.

Jeśli chcesz zagłębić się w siebie i zobaczyć, co dla ciebie znaczy być zdrowym, w jaki sposób współpracujesz ze swoim zdrowiem, na jakie próby je wystawiasz i w jaki sposób powracasz do zdrowia – to jest program dla Ciebie!

Warsztat 6: Moja recepta na zdrowie, czyli odkrywanie własnych sposobów na sprawne wprowadzanie zmian.

Data: 2 czerwca 2017

Czas: 18:15-20:15

Miejsce: Akademia Ruchu NessFit – Studio Core Pilates, ul.Głowackiego 1, Zielona Góra

Cena: 30 zł / osoba (z karnetem NessFit)

40 zł / osoba

Zapisy: Akademia Ruchu NessFit lub tel. 695191859

Serdecznie zapraszamy!