26 IV 2017 Warsztat dla rodziców „Porozmawiajmy o TYCH sprawach”


26 kwietnia br. ponownie zapraszamy do pracowni oLgOVE, ul Sowińskiego 4a, Zielona Góra, na warsztat kompetencji wychowawczych dla rodziców z cyklu „Porozmawiajmy o TYCH sprawach”.

Warsztat 2: Porozmawiajmy o seksie, II stopień wtajemniczenia

Serdecznie zapraszam na kontynuację rozmów o seksie, które prowadziliśmy w lutym i marcu (wcześniej nieobecni także mogą przyjść). Do tej pory zdążyliśmy się dowiedzieć CO i JAK mówić podczas rozmów z dziećmi oraz KIEDY takie rozmowy przeprowadzać. Teraz będzie okazja do tego, żeby zdobytą wiedzę wykorzystać w praktyce – poćwiczymy udzielanie odpowiedzi na konkretne pytania.

Oprócz tego skupimy się na rozpoznawaniu zachowań seksualnych, które mogą stanowić ostrzeżenie, że być może w otoczeniu dzieje się coś niepokojącego lub zagrażającego naszym dzieciom (przejdziemy przez tzw. test zielonego, pomarańczowego i czerwonego światła).

Wrócimy również do poszczególnych kwestii, które Was, rodziców, niepokoją w zachowaniu dzieci, i wspólnie opracujemy plan działań naprawczych.

Zapraszam wszystkich rodziców, którzy chcą się rozwijać, aby dotrzymać kroku swojemu dziecku i być dla niego wsparciem również w trudnych momentach.

Adriana Sokołowska-Ostapko, terapeutka i trenerka rozwoju osobistego, mama dwóch córek.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy:
698 961 466 i olgove@olgove.pl

Cena: 40 zł / 1 osoba (rodzic, opiekun, nauczyciel)
50 zł / 2 osoby (para rodziców, opiekunów)