1 IV 2017 Warsztaty rozwojowe „Recepta na zdrowie” w NessFit


1 kwietnia br. w Akademii Ruchu NessFit odbędzie się kolejny warsztat z cyklu „Recepta na zdrowie”.

Czy istnieje coś takiego jak recepta na zdrowie? Uniwersalna, taka sama dla każdego – na pewno nie. Wierzę jednak, że istnieje indywidualna recepta, którą można napisać samemu sobie. Każdy z nas jest ekspertem od samego siebie i najlepiej wie, co dla niego dobre. Inna sprawa, że nie zawsze chce nam się nad tym zastanawiać, a jeśli już się chce, to nie zawsze mamy gotowość do tego, żeby to zastanawianie się pociągnęło za sobą coś, co przynosi efekt – czyli rzeczywiste działanie.

„Recepta na zdrowie” to program rozwojowy utrzymany w duchu coachingu zdrowia, co oznacza, że łączy w sobie pogłębioną refleksję z realnym działaniem. Podczas cyklu warsztatów poświęconych różnym obszarom zdrowotnym pojawi się okazja do tego, żeby przyjrzeć się, jak funkcjonuję w danej sferze, co z tego dla mnie wynika, w jaki sposób chcę funkcjonować i jak ten cel osiągnąć. Każde spotkanie będzie również szansą na podjęcie natychmiastowych działań, które będą pierwszym krokiem do osiągnięcia wyznaczonego przez siebie celu.

Jeśli szukasz gotowych odpowiedzi, łatwych i podanych na tacy rozwiązań – tego w programie nie znajdziesz.

Jeśli chcesz zagłębić się w siebie i zobaczyć, co dla ciebie znaczy być zdrowym, w jaki sposób współpracujesz ze swoim zdrowiem, na jakie próby je wystawiasz i w jaki sposób powracasz do zdrowia – to jest program dla Ciebie!

Warsztat 5: Zdrowa komunikacja, czyli jak dogadać się z innymi nie rezygnując z siebie

„Największym złudzeniem komunikacji jest poczucie, że naprawdę do niej kiedykolwiek doszło”. G.B. Shaw

Co zrobić, żeby komunikacja przestała być złudzeniem i żebyśmy rzeczywiście potrafili porozumieć się ze światem nie zatracając przy tym siebie? Przede wszystkim warto najpierw skomunikować się z samym sobą, aby wiedzieć, czego tak naprawdę chcemy i co wobec tego mamy innym do przekazania. W drugiej kolejności można się nauczyć, jak porozumiewać się bez przemocy, z szacunkiem do siebie i do drugiego człowieka. Warto również wyzbyć się „przeszkadzajek”, czyli tych słów i zwrotów, które utrudniają rozmowę zamiast ją ułatwiać. O tym wszystkim będziemy rozmawiać podczas najbliższych warsztatów, na które serdecznie zapraszam:)

Data: 1 kwietnia 2017

Czas: 13:00-15:00

Miejsce: Akademia Ruchu NessFit – Studio Core Pilates, ul.Głowackiego 1, Zielona Góra

Cena: 30 zł / osoba (z karnetem NessFit)

40 zł / osoba

Zapisy: Akademia Ruchu NessFit lub tel. 695191859

Serdecznie zapraszamy!